Koszulowy fason sukienek jest bardzo uniwersalny i odpowiedni dla kobiet w każdym wieku. Fason koszulowy jest idealny na co dzień, ale  sprawdzi się także przy bardziej formalnych okazjach. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki aby stylizacja zmieniła charakter.

Nie wątpliwe jest jednak to, że świetnie się sprawdza w upalne dni. Oczywiście, nie można też zapominać o dopasowaniu długości sukienki do figury. Możliwości noszenia koszulo – sukienki jest bardzo wiele. Zobacz moje trzy propozycje stylizacji w trzech odsłonach.

Przypominam, że trwa konkurs: https://www.chrzanowskaubiera.pl/2018/07/24/uwaga-konkurs/

W odsłonie miejskiej i bardzo minimalistycznie, ze względu na upał. Kapelusz kanotier stanowi całą oprawę.  Przy tak wysokich temperaturach i ja polegałam, wydawało mi się że wyrosłam z mini sukienek, ale pogoda robi swoje 😉

 

Druga odsłona letnich stylizacji – elegancko, ale mniej formalnie. Ta koszulo-sukienka sprawdza się nie tylko w firmie sukienki, ale może również posłużyć jako”narzutka”. Podczas upałów świetnie zastąpi marynarkę. Szpilki wraz zieloną torbą nadają całości charakteru 😉 .

 

 

Odsłona sportowa z koszulo – sukienką, która ochroni ciało przed słońcem. Shorty plus boksera to układ idealny na upały.
Można tą sukienko-koszulę polubić za uniwersalność, gdyż sprawdza się w wielu sytuacjach. Powoduje, że nawet w wersji sportowej można wyglądać z klasą 😉