Spódnice midi, lubimy za to, że jest ultrakobieca, pasuje do wielu typów figur i można ją nosić na wiele sposobów. Spódnice midi zawdzięczają swoją nazwę uniwersalnej długości, która sięga maksymalnie do połowy łydki. Można spotkać spódnice szyte z koła, ołówkowe, plisowane. Spódnica jest fajna opcja jeśli  na twoich nogach pojawiają się naczynka, żylaki, i inne schorzenia nóg.

Jak stylizować look z tym ciekawym elementem garderoby? Spójrz na moje stylizacje w trzech odsłonach. Ja wybrałam plisowaną.
W stylu miejskim glamour w połączeniu z bluzą o dekoldzie hiszpańskim oraz butami w szpic.
W noszeniu ubrań chodzi głównie o to, żeby czuć te ubrania na sobie. Pamiętam jak tą spódnice chciałam kupic. Była to ostatnia sztuka, która Pani mierzyła przede mną. Jak ją zobaczyłam było „wow” pomimo, że jest w gumkę i skraca nogę (tak podają w książkach 😉 ). Musiałam dostać swoje, żeby móc przymierzyć.

 

Inspiracja spódnicy na sportowo w połączeniu z topem i sandałami w wersji sportowej, a dla wielu osób sprawdzi się w w stylu miejskim.
Dla osób którzy cenią prostotę, swobodę, luz, oraz dla tych co nie muszą ubierać się formalnie do pracy.
Muszę przyznać, że z tym stylem zawsze mam jakiś wyzwanie. Nie do końca czuje go na sobie, pomimo, że na innych bardzo mi się podoba, i niektórzy świetnie wyglądają.

 

Trzecie zestawienie „spódnica wieczorową porą” w wersji eleganckiej. Ta spódnica lubi obcas. A zakładając szpilki zawsze będziesz kwintesencją kobiecości.
Można tą spódnice polubić, za ruch który stwarza kiedy się idzie, wtedy faluje, a biodra same się kołyszą. Jeśli kobieta jest nieco wyższa to powinna mieć w swojej szafie spódnice o takim kroju.