Na ten tydzień jako motyw przewodni przygotowałam metaliczną marynarkę. Metaliczne ubranie wcale nie musi nam się kojarzyć z wyjściem wieczorowym,  za dnia możemy wybierać rzeczy o mniejszym połysku, bardziej zmatowione, które dodadzą nam elegancji. Dla nie których osób zakładanie błyszczących rzeczy w ciągu dnia, jest dość odważne. Błysk powoduje, że rzucamy się w oczy. Ale czasem warto dodać sobie odwagi poprzez ubiór i założyć coś odważniejszego.

Metaliczne ubrania potrafią optycznie dodać objętości. Dlatego jeśli Twoja sylwetka jest większa, to wybieraj ubrania z połyskiem na szczuplejsze partia ciała.

Zobacz poniżej moje propozycje stylizacji z metaliczną marynarką.

W stylu miejskim marynarka w połączeniu z shortami i t-shirtem. Do tego mokasyny z ćwiekami, które stawiają kropkę nad „i”

 

 

 

 

 

W wersji wieczorowej. Błysk jest fajny, ale w noszeniu granica między kiczem, a stylem jest cienka. Więc jeśli nie czujesz się pewnie w tym kolorze, warto wybrać monochromatyczność.

 

Odsłona sportowa z marynarką. Nawet błysk może mieć wiele twarzy. A styl sportowy to nie tylko dress :). Neutralne kolory są idealne w łączeniu z błyskiem. Zawsze tonują stylizację, dodają jej elegantszego wyglądu , dlatego tu wybrałam szary t-shirt. Stylówka świetnie się sprawdzona letnie nieformalne wyjścia.