W butiku Elena Miro (TUTAJ) w Warszawie w minionym czasie odbywał się cykl brafittingowych spotkań z londyńską marką Secrets of 3. Na spotkaniach można było dotknąć, poczuć oraz przymierzyć bieliznę w tym na duży biust, figi modelujące, które sprytnie wyszczuplają newralgiczne partie ciała, a także piękne szlafroczki, podomki i koszulki. Podczas spotkania brafittingowego, była  przyjemność spotkania się z  modelkami: Agnieszka Kownacka – Rogalska, oraz Zuza Zakrzewska – finalistką programu Supermodelka Plus Size.

Kilka cennych porad brafitterkierki

Zapinaj stanik na plecach, wydłużysz w ten sposób żywotność stanika.

Stanik, gdy jest nowy, zapinamy niemal zawsze na pierwszą, najbardziej zewnętrzną haftkę. Z czasem każdy biustonosz się nieco rozciąga, więc warto zostawić sobie na później możliwość ciaśniejszego zapinania go.

Po nałożeniu stanika oraz zapięciu go trzeba jeszcze odpowiednio ułożyć w nim piersi. Twoje piersi powinny w całości „wpaść” do miseczek. Jeśli z nich wypływają, oznacza to, że miseczki są za małe.

Jak ułożyć piersi w biustonoszu?  Jednym z sposobów jest „wygarnięcie” piersi ruchem masującym w kierunku miseczek, sięgając dłonią do tyłu, aż za pachę.

Uniesienie biustu. Sprawdź, czy ramiączka mają odpowiednią długość i w razie potrzeby wyreguluj je. Ramiączka nie powinny dać się podciągnąć bardziej, niż na około 4 palce nad ramię. Sutki powinny znajdować się na wysokości połowy ramienia.

Przypominam , że trwa akcja „Oddaj swój stary stanik do re-(cyc)klingu”. Przyłączając się do tej akcji wspomagasz  Polskie Amazonki walczące z rakiem piersi. Więcej szczegółów: TUTAJ