\

O mnie

Jestem dla osób, które potrzebują zmiany. Być może jesteś na drodze poszukiwania siebie, a może jesteś na etapie, gdzie po omacku budujesz swój wizerunek. Jeśli tak, to Chrzanowska ubiera jest dla Ciebie. Chcę Ci pomóc.

Większość z nas, żyje w sposób nieodkryty, nie będąc sobą, nie wiedząc kim jest, ja pomagam to odkryć poprzez wydobycie Twojego piękna – i to jest moim celem.

Nienaganny wizerunek, ubiór, oraz jak ważne jest pierwsze wrażenie, zaszczepił we mnie ojciec. Od najmłodszych lat chciałam wszystkich najbliższych ubierać. Z zawodem stylistki jestem związana od kilku lat. Jestem certyfikowaną stylistką, personal shopperką, kreatorką wizerunku. Swoje zamiłowanie do ubioru poszerzyłam o wiedzę teoretyczną kończąc jedną z renomowanych szkół w Polsce „Studio Sztuki” o kierunku: stylista, zdobywając dyplom stylisty. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że warto robić to, co się kocha. Ukończyłam szkolenia z zakresu Analizy kolorystycznej i stylizacji  w „Beauty-Art” w Warszawie, następnie swoją wiedzę zgłębiałam w Szkole “Cztery Pory Roku”w Łodzi.

Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe jako stylistka zdobywałam współpracując z Royal Collection i Paris Women w Warszawie. Wtedy odkryłam, że każdy z nas nosi w sobie piękno, tylko nie umiemy go wydobyć. Współpraca z włoskimi markami premium Elena Miro, oraz Luisa Viola pokazały mi jak rozmiar przestaje mieć znaczenie. Stosując przemyślane kroje i materiały najwyższej jakości, witalność, intensywne kolory przy jednoczesnym zachowaniu właściwych proporcji. Idąc za ciosem, stworzyłam autorskie szkolenia, prowadząc warsztaty z zakresu stylizacji ubioru. W szczególny sposób pasjonuje mnie pozytywna strona mody, która coraz bardziej zostaje wyparta przez masowy konsumpcjonizm.

Codziennie staram się znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, duszą i umysłem, co pozwala żyć pełniej i bardziej świadomie. Cenię minimalizm. Interesuje mnie tematyka kobiecości w szerokim znaczeniu tego słowa. Kocham konie.

„Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Wspieram osoby w staniu się stylową osobowością, zachwycającą otoczenie, pewną siebie, która wzbudza zaufanie. To jest celem i sensem mojej pracy, misją którą pełnie.”

Elżbieta Chrzanowska

Co cechuje moją pracę?

Precyzja

Jesteś dla mnie kimś indywidualnym. Otworzę Ci oczy. Obiektywnie ocenię Twoje słabe i mocne strony. Otrzymasz nie tylko wskazówki, ale również pracę domową, dzięki której wprowadzisz je w życie.

Zrozumienie

Poznaję Ciebie – osobowość, potrzeby, role społeczne i tworzę stylizacje zgodnie z Twoim charakterem. Nie narzucam Ci swojego stylu, ponieważ piękno ma inny wymiar. Poświecę Ci tyle uwagi ile potrzebujesz, by odnaleźć to, czego szukasz.

Współpraca

To Ty ustalasz budżet i w tym zakresie ja wyszukuję odpowiednie stylizacje dla Ciebie. Jednym z moich zadań jest to, aby, po założeniu ubrania budził się w Tobie uśmiech, ale to Ty podejmujesz decyzję o zakupie.

Anonimowość

Z doświadczenia wiem, że niektórzy chcą zachować dyskrecję. Dlatego jako Twoja osobista stylistka gwarantuję pełną anonimowość, bo wiem, że dla Ciebie jest to ważne.

Aktywność

Doświadczenie, pasja, rozwój pozwala mi na szybkie podjęcie decyzji. Jestem po to, aby zaoszczędzić Twój czas.

Stabilność

Osoby, które wybrały mnie na osobistą stylistkę, są dla mnie ważne. Osób tych, nie traktuję jako klientów, dlatego pozostaje z nimi w kontakcie i pozwalam im dzwonić w każdej rozterce stylizacyjnej.