\

Oferta dla firm

OFERTA DLA FIRM

Warsztaty, szkolenia dress code wizerunku zewnętrznego

Przeprowadzam profesjonalne szkolenia z zakresu wizerunku biznesowego w pracy. Podczas ich trwania uczestnicy – przedstawiciele danej firmy – uczą się doboru odzieży w taki sposób, aby wpisywała się ona zarówno w obowiązujący w firmie dress code, jak i w styl danej osoby. Szkolenie dress code ma pozwolić uczestnikom poczuć się swobodnie i zyskać obszerną wiedzę na temat wizerunku zewnętrznego.

W ofercie firmy Chrzanowska Ubiera są również warsztaty ubioru dla kobiet, odbywające się podczas imprez firmowych na terenie Warszawy lub w trakcie służbowych wyjazdów integracyjnych. Tematyka warsztatów obejmuje:

 • stylizację sylwetki (zależnie od jej typu),
 • zagadnienia z zakresu psychologii koloru,
 • wiedzę na temat dokonywania świadomych zakupów,
 • podsumowanie aktualnych trendów w modzie,
 • umiejętność znajdowania własnego stylu ubioru,
 • kreowanie wizerunku osobistego.

Proponowana forma szkoleń to wspaniałe uzupełnienie firmowego spotkania, dostarczające uczestniczkom dawkę praktycznej wiedzy – do stosowania na co dzień.

Ponadto oferuję profesjonalne porady stylistki na eventach branżowych oraz warsztaty wizerunku zewnętrznego, przeprowadzane dla salonów medycyny estetycznej oraz salonów kosmetycznych. Wszystko to ma pomóc w zyskaniu przydatnych umiejętności, wpływających na poprawę osobistej prezencji w każdej firmie i każdym przedsiębiorstwie. Zdobyta wiedza pozwoli każdej osobie godnie reprezentować swojego pracodawcę, przy jednoczesnym pozostaniu przy swoim stylu. Warsztaty ubioru są właśnie po to, aby móc w końcu poczuć się pewnie, będąc ubranym elegancko.

Zakupy ze stylistką skierowane są natomiast do galerii handlowych i sklepów odzieżowych z Warszawy i nie tylko. Uczestnicy tych praktycznych warsztatów wizerunku nauczą się wybierać z szerokiej oferty sklepów odzieżowych to, co naprawdę współgra z ich stylem i wpisuje się w przyjęty w pracy dress code.

Spotkania – eventy są prowadzone w ciekawej formie wykładów, wystąpień publicznych, kursów czy też szkoleń warsztatowych. Tematyka dotyczy głównie ubioru, ale szkolenia mogą zostać również uzupełnione o wiedzę na temat makijażu. Szczegółowa oferta przygotowywana jest indywidualnie. W celu umówienia się na szkolenia z zakresu wizerunku zewnętrznego należy skontaktować się przez formularz lub telefon, podany w zakładce „Kontakt„. Wspólnie ustalimy dogodny termin oraz miejsce warsztatów, wykładów lub szkoleń z dress code. Pomogę Ci stworzyć firmowe wydarzenie, które w nieszablonowy sposób zaskoczy Twoich gości niecodzienną atmosferą i doskonałą organizacją. Zapraszam do współpracy firmy z Warszawy i z całego kraju!

Korzyści dla pracodawcy/organizatora:

 • wpływ na rozwój zawodowy pracowników;
 • przełożenie pewności siebie pracowników na efektywność ich pracy;
 • budowanie prestiżu i renomy firmy
 • poprawienie relacji, które skutkują efektywniejszą współpracą

Korzyści dla uczestników wydarzenia:

 • świadomy wpływ na budowanie własnego stylu;
 • wzrost pewności siebie;
 • wzrost motywacji do rozwoju swoich umiejętności wizerunkowych;
 • uniknięcie „wpadek” wizerunkowych

W jaki sposób zamówić organizację wydarzenia?

Napisz do mnie na adres: kontakt@chrzanowskaubiera.pl lub zadzwoń 606 404 041, aby opowiedzieć mi o swojej działalności i otrzymać indywidualną ofertę dla Twojej firmy. Pomogę Ci stworzyć firmowe wydarzenie, które w nieszablonowy sposób zaskoczy Twoich gości niecodzienną atmosferą i doskonałą organizacją. Miejsce pracy, to relacje, nie ma lepszego sposobu na ich budowanie, jak bezpośredni kontakt.

PRZYKŁADOWY PROGRAM  WARSZTATÓW „STYLOWĄ BĄDŹ” DLA JEDNEJ Z FIRM:

 1. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz
 2. Nie mam w co się ubrać. Znasz swoją sylwetkę?
 3. Kolory mają moc.
 4. Poznaj swój styl.
 5. Moja szafa to moje życie.
 6. Ćwiczenie praktyczne.

Jeśli zainteresował Ciebie przykładowy program, i chcesz otrzymać pełną agendę warsztatów, zapraszam do kontaktu.

Szkolenie wyzerunku zewnętrznego
Warsztaty ubioru dla kobiet

Warsztaty StyLu z okazji Dnia Kobiet w gminie Osieck