\Warsztaty

AKTUALNE WARSZTATY

 • Poznaj swoje fasony ubrań i triki makijażowe

  /

 • Poznaj swoje kolory i wzory

  23 listopad BIAŁYSTOK 11.00 -15.00 ;
  01 grudnia WARSZAWA 10.00 - 14. 00 ; /

 • Stylową bądź – znajdź swój styl i zbuduj swoją garderobę

  14 grudnia WARSZAWA 10.00 - 14. 30 ;
  18 stycznia BIAŁYSTOK 11.30 -16.00 /

 • Budowanie swojej garderoby oraz dobór bielizny

  09.11.2019R. / 10:00 - 14:30

 • Kobieta przedsiębiorcza! Zbuduj siłę swojego wizerunku.

  30 listopad 2019r;
  25 styczeń 2020r. / 10 - 16.00

Kurs stylizacji Warszawa

Umiejętności dobierania stroju i makijażu do rodzaju urody, osobowości oraz sytuacji społecznej można się nauczyć w ramach specjalistycznego kursu stylizacji. Jest to cenna kompetencja i podstawa do wykonywania zawodu stylisty. Każdy posiada inny typ charakteru. Różnimy się rodzajem karnacji, kolorem włosów, budową sylwetki. Wiedza z zakresu stylizacji pozwala na dobranie odzieży w sposób uwypuklający atuty urody i maskujący niedoskonałości. Umożliwia zaakcentowanie własnej tożsamości i charakteru wykonywanej profesji. Styl ubierania się jest bowiem niczym personalna wizytówka.

Właściwy ubiór pozwala na lepsze postrzeganie osoby i jej dobre samopoczucie. Przekłada się na wyższą ocenę kwalifikacji, pozycji w hierarchii społecznej, zasad wychowania oraz gustu i estetyki. Osoby eleganckie i szykowne budzą szacunek i zaufanie. Ubranie się stosownie do okazji nie tylko chroni przed popełnieniem faux-pas, ale też daje poczucie pewności siebie. Przestrzeganie konwenansów w pracy jest jednym z warunków sukcesu. Zdolność do umiejętnego wyróżnienia się pozwala z kolei na wyrażenie siebie i powodzenie w sferze towarzyskiej. Zmiana stylu ubierania się jest elementem samorozwoju i inwestycji w siebie. Wygląd osobisty uzyskał bowiem rangę kompetencji społecznej. Wiele sytuacji towarzyskich i służbowych regulowanych jest poprzez sprecyzowany dress code z wytycznymi dotyczącymi okazji lub charakteru wydarzenia. Wiążą się one zwłaszcza z prestiżowymi uroczystościami lub obszarem zawodowym.

Biegłość w kompletowaniu szafy tak, aby wszystko doskonale komponowało się ze sobą, a nie było tylko przygodnym zestawem źle dopasowanych modeli z kilku ostatnich kolekcji, można opanować, uczęszczając na prowadzony przeze mnie w Warszawie kurs stylizacji. Jest to propozycja dla osób szukających zmiany wizerunku, polepszenia swojej sytuacji zawodowej i chcących pogłębić wiedzę o modzie.

Tematyka oferowanych przeze mnie warsztatów to m.in.:

 • elementy kreowania wizerunku osób,
 • dobór kolorów i wzorów,
 • psychologia kolorów
 • elementy makijażu,
 • istota stylu,
 • kobiecość.

Warsztaty są idealnym rozwiązaniem dla osób które:
- są zmęczone przebierankami, ciągle stajesz przed szafą i stwierdzasz " Nie mam się w co ubrać"
- dla wszystkich kobiet, które nie czują się atrakcyjnie
- ubierają się po omacku w pogoni za modą, lub nie przywiązywały do tej pory uwagi do ubioru

- chcesz dobrze wyglądać a nie wiesz, jak to zrobić
- własny wizerunek jest wizytówką w pracy

Warsztaty prowadzę również z trenerem rozwoju osobistego, makijażystką, w zależności od programu i tematu.

Zmiana stylu ubierania się

Uczestnictwo w warszawskim kursie stylizacji daje podstawy z zakresu savoir vivre'u, wizażu, najnowszych trendów w branży, pracy z Klientem i produktem modowym pod sesje fotograficzne, w tym reklamowe. Pozwala na lepszą znajomość tkanin i materiałów, wykonywanie analizy kolorystycznej, dobieranie dodatków i wykonywanie zmian w zewnętrznym image poprzez techniki perswazji. Kurs ten stanowi punkt wyjścia dla osób chcących zaistnieć w branży odzieżowej lub polepszyć swoją sytuację osobistą przez dopracowany styl ubierania się.

Prowadzę również warsztaty dla grup zorganizowanych. Jeśli chcesz abym takie warsztaty zorganizowała w Twoim mieście napisz do mnie proszę.

Prezentujesz firmę, myślisz o zorganizowaniu szkoleniu/warsztatów w własnej firmie  z zakresu wizerunku biznesowego i nie tylko, zapoznaj się z moją ofertą dla firm.

Rezerwacji miejsca można dokonać przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Potwierdzeniem udziału w warsztatach łączy się z wpłatą zaliczki. Numer konta znajduje się w zakładce kontakt.

 

"....Ta to ma gust, Ta to ma styl, zawsze wygląda tak atrakcyjnie.
Ona jest taka kobieca, chciałabym być taka jak Ona...".
Łatwo nam dostrzegać piękno w innych, a w sobie? Nie jest prawdą, że z tym się rodzimy i tak już zostaje.
Czas skończyć z użalaniem się nad sobą i wyglądać tak, jak naprawdę chcesz.
Kod ubioru i odkrycie swojej kobiecości to solidny fundament do bycia stylowym.

Elżbieta Chrzanowska

OPINIE O WARSZTATACH