\

Warsztaty stylizacji warszawa

AKTUALNE WARSZTATY

 • 50 niezbędnych elementów garderoby kobiety z klasą!

  20 luty 2021 / 18.00 - 21.30

 • Jak zbudować swoją szafę kapsułową – warsztaty szafa pełna ubrań

  25.02.2023 / 10 - 15

 • Poznaj swoją sylwetkę, styl i zbuduj swoją szafę kapsułkową

  17.02.2024r. / 10.00 - 15.00

Umiejętności dobierania stroju i makijażu do rodzaju urody, osobowości oraz sytuacji społecznej można się nauczyć w ramach specjalistycznego kursu stylizacji. Jest to cenna kompetencja i podstawa do wykonywania zawodu stylisty.

Każdy posiada inną sylwetkę, urodę, charakter, czy styl życia. Różnimy się rodzajem karnacji, kolorem włosów, budową sylwetki. Wiedza z zakresu stylizacji pozwala na dobranie odzieży w sposób uwypuklający atuty urody i maskujący niedoskonałości. Umożliwia zaakcentowanie własnej tożsamości i charakteru wykonywanej profesji. Styl ubierania się jest bowiem niczym personalna wizytówka.

Właściwy ubiór pozwala na lepsze postrzeganie osoby i jej dobre samopoczucie. Zmiana stylu ubierania przekłada się na wyższą ocenę kwalifikacji, pozycji w hierarchii społecznej, zasad wychowania oraz gustu i estetyki. Ubranie się stosownie do okazji nie tylko chroni przed popełnieniem faux-pas, ale też daje poczucie pewności siebie. Przestrzeganie konwenansów w pracy jest jednym z warunków sukcesu. Zdolność do umiejętnego wyróżnienia się pozwala z kolei na wyrażenie siebie i powodzenie w sferze towarzyskiej.

Czas na zmiany

Zmiana stylu ubierania się jest elementem samorozwoju i inwestycji w siebie. Wygląd osobisty uzyskał bowiem rangę kompetencji społecznej. Wiele sytuacji towarzyskich i służbowych regulowanych jest poprzez sprecyzowany dress code z wytycznymi dotyczącymi okazji lub charakteru wydarzenia. Wiążą się one zwłaszcza z prestiżowymi uroczystościami lub obszarem zawodowym.

Biegłość w kompletowaniu szafy tak, aby wszystko doskonale komponowało się ze sobą, a nie było tylko przygodnym zestawem źle dopasowanych modeli z kilku ostatnich kolekcji, można opanować, uczęszczając na prowadzony przeze mnie w Warszawie kurs stylizacji. Jest to propozycja dla osób szukających zmiany wizerunku, polepszenia swojej sytuacji zawodowej i chcących pogłębić wiedzę o modzie.

Tematyka oferowanych przeze mnie warsztatów to m.in.:

 • elementy kreowania wizerunku osób,
 • dobór kolorów i wzorów,
 • psychologia kolorów
 • elementy makijażu,
 • istota stylu,
 • kobiecość.

Warsztaty są idealnym rozwiązaniem dla osób które:
- są zmęczone przebierankami, ciągle stajesz przed szafą i stwierdzasz " Nie mam się w co ubrać"
- dla wszystkich kobiet, które nie czują się atrakcyjnie
- ubierają się po omacku w pogoni za modą, lub nie przywiązywały do tej pory uwagi do ubioru

- chcesz dobrze wyglądać a nie wiesz, jak to zrobić
- własny wizerunek jest wizytówką w pracy

Warsztaty prowadzę również z trenerem rozwoju osobistego, makijażystką, w zależności od programu i tematu.

Warsztaty na terenie całego kraju

Organizuję również warsztaty dla grup zorganizowanych. Z przyjemnością zorganizuje i poprowadzę  warsztaty zorganizowała w Twoim mieście. Napisz do mnie proszę. 
Prezentujesz firmę, myślisz o zorganizowaniu szkoleniu/warsztatów w własnej firmie  z zakresu wizerunku biznesowego i nie tylko, zapoznaj się z moją ofertą dla firm
Rezerwacji miejsca można dokonać przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Potwierdzeniem udziału w warsztatach łączy się z wpłatą zaliczki. Numer konta znajduje się w zakładce kontakt.

"....Ta to ma gust, Ta to ma styl, zawsze wygląda tak atrakcyjnie.
Ona jest taka kobieca, chciałabym być taka jak Ona...".
Łatwo nam dostrzegać piękno w innych, a w sobie? Nie jest prawdą, że z tym się rodzimy i tak już zostaje.
Czas skończyć z użalaniem się nad sobą i wyglądać tak, jak naprawdę chcesz.
Kod ubioru i odkrycie swojej kobiecości to solidny fundament do bycia stylowym.

Elżbieta Chrzanowska

OPINIE O WARSZTATACH