Spódnica z koła to bardzo kobiecy fason. Niemal każda kobieta może nosić spódnicę o tym kroju, ponieważ zaznacza ona talię, maskuje zbyt obfite biodra i uda,  kształtuje nogi. Każda kobieta nie oznacza, że w każdej długości będzie wyglądać dobrze. Spódnica może mieć dowolną długość i tu ważny jest wygląd nóg oraz wzrost. Kobiety drobne i niskie powinny nosić spódnice najwyżej do kolan,  natomiast dla kobiet szczupłych, ale wysokich dopuszczalna jest zarówno mini, jak i midi oraz maxi. Druga ważna kwestia wyboru, to czy jest szyta w gumkę, czy karczek. Gumka w talii powoduje, że obwód ten wydaje się pełniejszy. Szczupłym kobietom to nie szkodzi, ale przy pełniejszych rozmiarach muszą unikać dodatkowych centymetrów w talii.

Uniwersalność spódnic z koła polega nie tylko na tym, że są one dobre na każdą sylwetkę. Ich ogromnym atutem jest też to, że nadają się one do przeróżnych stylizacji.  Na ten tydzień przygotowałam spódnice midi w paski.  Lubie ją, za zapięcie na guziki z przodu, które jest bardzo kobiece i materiał. Paski powodują ze wydłużają, Długość jej jest nie co przytłaczająca dla mnie. Jest do skrócenia, ale na razie trochę nie po drodze ma do krawcowej
Pierwsza odsłona w stylu miejskim. Spódnica połączona z koszula jeansową. Charakteru nadają buty fuksjowe.

 

 

Spódnica w drugiej odsłonie, elegancko. Chce pokazać połączenie jednego wzoru o różnej grubości
Paski to wzór, który lubi łączyć się z sobą. W takiej stylizacji odnajdą się Panie nie co odważniejsze, które lubią wyglądać nieszablonowo, ale kobieco.

 

Trzecia odsłona na sportowo, czyli rock romantic.

Letnia spódnica w paski połączona z koszula militarną to propozycja na spędzanie wolnego czasu, na niezobowiązujące wyjazdy.