Jak nosić spódnicę na 10 sposobów, czy jet to możliwe?

Zakładamy spódnicę na 1,2,3 sposoby i odkładamy ją do szafy, ponieważ nie wiemy jak ją stylizować. Nie przejmuj się, jako osobista stylistka wiem że, moje klientki również mają ze spódnicą wyzwanie nosić spódnicę na 10 sposobów.  Tak jak Ty mają dylematy, z jaką bluzką ją wystylizować. Jaki wybrać do niej fason lub dobrać odpowiedni kolor bluzki tak by cała stylizacja była harmonijna. Podczas spotkań uczę moje klientki jak nosić spódnicę na 10 sposobów, wykorzystywać na wiele okazji.

Spódnice o długości midi, bo to o niej dziś mowa, przez wiele lat były przedmiotem wielu kontrowersji i wzbudzały niechęć. Jej długość sięgająca do połowy łydki, pojmowano jako konserwatywną. Obecnie spódnice midi należą do najmodniejszych fasonów i są obiektem pożądania wielu kobiet. Jej noszenie jest bardzo komfortowe i wygodne. Spódnica midi sprawdzi się zarówno w eleganckim wydaniu z klasycznymi szpilkami, ale też w nowoczesnych połączeniach z obuwiem sportowym. Dziś mamy dużą dowolność w zestawianiu spódnicy midi z innymi elementami ubrań. Możemy ją połączyć z swetrami o kroju oversize czy bluzą. Nadal świetnie  spódnica midi wygląda w zestawiarniach klasycznych np z koszulą.

Jako osobista stylistka chcę Ci udowodnić, że mając jedną spódnice możesz ją wystylizować na przysłowiowe „milion sposobów”. Wystarczy, że zaczniesz bawić się dodatkami…  Jeśli również masz wyzwanie z wystylizowaniem spódnicy to zapraszam Ciebie do obejrzenia video :

„Jak nosić spódnicę na 10 sposobów”

 

Mam nadzieję , że po obejrzeniu video już wiesz jak wystylizować swoją ulubioną spódnicę na różne okazje. Jeśli nie, to z przyjemnością Tobie w tym pomogę 😉

Do zobaczenia i do następnego razu 🙂

Ela Chrzanowska – osobista stylistka